Kim jesteśmy

Borubar Ventures to grupa doświadczonych przedsiębiorców, którzy odnieśli realne, udokumentowane sukcesy w budowaniu od zera własnych firm, którzy aktualnie chcą pomagać innym przedsiębiorcom, którzy chcą wejść na rynek ze swoimi produktami i usługami.

Nasz zespół

Grzegorz Błażewicz – posiada ponad 15 lat doświadczenia w polskiej i międzynarodowej branży marketingowej. Były prezes portalu Interia.pl. Współzałożyciel i Prezes Zarządu SALESmanago Marketing Automation – wiodącej na
świecie platformy marketing Automation, z której korzysta 4000 firm na całym.

Konrad Pawlus – ponad 15 lat doświadczenia w rozwoju nowych technologii. Pracował w startupach w Irlandii, a w Polsce przez kilka lat pełnił funkcje menadżerskie w obszarze IT w amerykańskiej firmie Sabre odpowiadając za rozwój jednego z największych portali turystycznych na świecie. Współzałożyciel i Wiceprezes Zarządu SALESmanago Marketing Automation.

Rafał Brzoska – człowiek, którego nie trzeba przedstawiać. Guru polskich przedsiębiorców, założyciel i szef największych polskich firm takich jak Integer, InPost i Paczkomaty, aktywnie inwestuje w liczne polskie startupy i przedsięwzięcia młodych polskich przedsiębiorców.

Sposób prowadzenia inwestycji

Nie mamy struktury tradycyjnego funduszu inwestycyjnego. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawnie i bez zbędnych procedur wspierać najlepsze startupy. Wspólnie, błyskawicznie oceniamy potencjał biznesowy projektów, które do nas trafiają, a następnie w szybkim tempie podejmujemy decyzję o tym w jakiej formie, w jakiej konfiguracji udziałowców najlepszej dla danej spółki zapewnić finansowanie w kluczowym okresie działania spółki.

Zapraszamy do współpracy każdy zespół, który:

  • posiada wytworzony prototyp usługi lub produktu. W szczególności cenimy posiadanie dowolnej formy Proof of Concept dla posiadanego pomysłu biznesowego
  • Ponad biznesowy mentoring i coaching stawia realne wsparcie w układaniu firmy, procesów biznesowych